1 Yaşam Tasarı'mında Neler

Oluyor?

 
1. Adım ICF accredite koçu ile yapacağınız koçluk görüşmesi ile zihinsel
 
ve duygusal dönüşüm tetiklenir.
 
2. Adım Ardından spor ve sağlıklı beslenme danışmanı ile yapılan
 
görüşme ile  alışkanlıklarınız incelenir, size özel bir program yazılması
 
hedeflenir.
3. Adım Programın uygulanabilmesi için haftalık takip görüşmeleri ile
desteklenir.
 
Programlarımız her hafta güncellenir.
KENDİNE İYİ BAK
Kendine özgü bir varlıktır insan. Kendine has bir ritmi, bir rengi, bir duruşu olan…Bunu unutup aynılaşmaya başladığında, kendinden uzaklaştığında sistemi “arıza” çıkarmaya başlar. Mutsuzlaşır, huzursuzlaşır, öfkelenir, depresyona girer, hatta kilo alır. Kilo vermek, sağlıklı, fit bir bedene sahip olmak için bile atılması gereken ilk adım kendini dönüp içsel ritmini yakalamaktır.
Bu programda, kendimize ayna tutup, “aynılık giysisini” çıkarmaya başlayacağız. Kendi ritmimizi bulmak için kendimize doğru bir yolculuğa çıkacağız. Koçlarımızla yapacağınız görüşmelerle, aynadaki görüntümüzle yeniden barışmaya niyetleniyoruz.
1 hafta sürecek olan Kendine iyi bak programı kapsamında yer alan çalışmalar: Bireysel koçluk seanslar, zihinsel farkındalık çalışmaları, nefes egzersizleri olarak belirlenmiştir.
Danışmanlıklar, online, skype ile yüzyüze veya telefon ile yapılmaktadır.  
IŞIĞINI YANSIT

Görünenin ötesine geçmek ve görünmeyen, ancak orda olduğunu hep hissettiğimiz, potansiyeli açığa çıkarmak için “Işığını Yansıt” programı ile kendimize yaptığımız yolculukta derinleşiyoruz. Işığın önünü kapatan parazitleri keşfedip ortadan kaldırdıkça yaradılışımızın güzelliklerini yaşamaya başlıyoruz.

İnsan, kendini yaşamaya başladığında bedeni ve ruhu uyumlu bir dansa girer. Güzel ve sağlıklı bir bedene sahip olmak, bir hayal olmaktan çıkar. Hayatımızdaki huzur ve uyum arttıkça, bedenimizde buna en güzel şekilde cevap verir. Koçlarımızla yapacağınız haftalık görüşmeler ve günlük ödev takipleri ile yeni bir yaşam şekli oluşturulur. Kaç yaşında olursanız olun, ne kadar yoğun olursanız olun, kolaylıkla uygulayabileceğiniz günlük uygulamalarla yaşamınızın, bedeninizin, ışığınızı yansıtmaya başladığını göreceksiniz. Hayat, basit ve kolaydır. Gerçek, kolayın içinde gizlidir. Kendinize, ruhunuza, bedeninize eziyet etmenin sonu gelmedi mi?

Programda kapsamında yer alan çalışmalar: Bireysel koçluk seanslar, kişiye özel beslenme tüyoları, zihinsel farkındalık çalışmaları, nefes egzersizleri ve fiziksel aktivite planları olarak belirlenmiştir.

 

  • 4 haftalık farkındalık programıdır.

  • İlk hafta yapılan koçluk görüşmeleri ile kendini tanıma süreci başlar.

  • İkinci hafta itibari ile kişiye özel fiziksel aktivite ödevleri programa eklenir.

  • Her hafta ödevler koçluk görüşmeleri neticesinde güncellenir ve günlük takibi yapılır.

Danışmanlıklar, online, skype ile yüzyüze veya telefon ile yapılmaktadır.   

© 2017 by FİT Yaşam Tasarımı